Basında  

İyi hizmet fark yaratır!

0 Yorumlar
2442
21 Haz 2016

Taşımacılık sektöründeki faaliyetlerine ilk olarak 1940’lı yıllarda at arabası başlayan Çavuşoğlu Nakliyat, bugün bitkisel sıvı yağ taşımacılığı konusunda çok önemli bir noktaya ulaştı. Çavuşoğlu Nakliyat’ın temellerinin 1949 yılında atıldığını belirten Çavuşoğlu Nakliyat Genel Müdürü Mustafa Karakuyu, "Azimli çalışmalarımızla her geçen gün firmamızın ufkunu genişlettik. Gerek kurumsal yapımız gerekse hizmet kalitemizle farklılığımızı artırıyoruz" diye konuştu.

Firmalarının bugün 80 araçlık filo ve 5 bin metrekare alan üzerinde kurulu tesisleriyle hizmet verdiğini söyleyen Mustafa Karakuyu, "Hizmetlerimizin verimli olması ve günümüzde değişen müşteri ihtiyaçlarına doğru ve sağlıklı bir şekilde cevap verebilmesi için yatırımlarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

"HİJYEN VE KALİTE ÖNCELİKLERİMİZİ OLUŞTURUYOR"

"Hizmet verdiğimiz sektör insan sağlığını etkilediğinden hijyen ve kaliteye önem vermek zorundayız" diyen Karakuyu, bunu sağlamak için de özel araçlara ve donanımlara ihtiyaç olduğunu belirtti. Bu konudaki ekipman yatırımlarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Karakuyu, "Firmamız bitkisel yağ sektöründe kendisini kanıtlamış ve sektörün öncü firması konumuna ulaşmış durumda. Bitkisel yağda üretilen ürün çeşitliliğinden dolayı firmamız bu çeşitlerin taşınmasını sağlayabilmek için araç ve teçhisatlarında ürün çeşitlerini sağlamak için gerekli Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştiriyor ve sektörün ihtiyacını karşılayacak araçlara gerekli yatırımları yapıyor" dedi.

Çavuşoğlu Nakliyat olarak yalnızca bitkisel sıvı yağ taşıdıklarının altını çizen Karakuyu şöyle devam etti: "Her ne kadar bir mevzuat ve zorunluluk olmasa da kendi inisiyatifimizle bu konudaki hassasiyetimizi ve göstermiş olduğumuz itinayı 24 yıllık sektördeki hizmetlerimiz ve devamlılığımızla kanıtlamış durumdayız. Sektörde birkaç firma bizim yaptığımız taşıma hizmetini veriyor. Fakat bu firmalar kimyevi maddelerin yanında sıvı yağ da taşıyorlar."

Mustafa Karakuyu, Çavuşoğlu Nakliyat’ın hedefleriyle ilgili ise şunları söyledi: "Bitkisel yağ sektörünün hızlı genişlemesi ve ürün gamının çeşitlenmesi firmamızın önümüzdeki dönemlerdeki hedeflerini de doğrudan etkiliyor. Müşterilerimizin bu çeşitlenmeye cevap verebilmesi için gayret gösteriyor. Bununla beraber Avrupa Birliği normlarına uygun kriterlere ulaşmak için gerekli eğitim ve yatırımlar da devam ediyor."

http://www.hizmetix.com.tr/NewsDetail.Asp?NewsID=1549&Title=%DDyi-hizmet-fark-yarat%FDr-HizmetHaberlere Dön